Тиждень карʼєри для здобувачів Факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету розпочався із проведення гостьової лекції практиків.

Зокрема здобувачі Факультет фінансів та цифрових технологій мали неймовірну можливість поспілкуватися з досвідченим підприємцем, інвестором та співвласником страхового посередника #1 в Україні — Тарасом Панчієм!

Тема лекції була надзвичайно актуальною: «Фінансова свобода та безпека в умовах нестабільності».

Тарас Панчій поділився цінними знаннями, як управляти фінансами, робити інвестиції та забезпечувати фінансову безпеку в умовах сьогоднішньої економічної нестабільності. Його досвід у сфері фінансових послуг та підприємництва надав нашим студентам унікальне бачення, як досягти фінансової свободи та успіху в бізнесі.

Дякуємо Тарасу за мотивацію та корисні поради!

Сподіваємося на подальшу співпрацю та нові зустрічі з професіоналами, які надихають наших студентів на розвиток та успішну кар’єру.