4 жовтня 2024 р. в режимі онлайн в міжуніверситетському форматі була проведена практикоорієнтована зустріч здобувачів вищої освіти з директором фінансовим ТОВ «Укравтозапчастина» Амер Оленою Володимирівною.

Лекцію організовано кафедрою публічних фінансів під керівництвом д.е.н. професора Гордей О.Д. та особистим патронатом декана факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету д.е.н. професора Давиденко Н.М.

На лекції були присутні студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» Державного податкового університету та Національного університету харчових технологій; спеціальності 073 «Менеджмент» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

В легкій дискусійній формі лектор окреслила усталені повноваження фінансового департаменту у відповідності з мінливими викликами пов’язаними з різними циклами розвитку компанії та специфічними спричиненими війною, наголосила що стратегічна ціль будь-якої компанії – це зростання в довгостроковій перспективі, що підтвердила на прикладі фінансової звітності свого підприємства.

ERP-системи необхідно настроїти для забезпечення наскрізного
управління від стратегії до тактичних і операційних задач, щоб якісно виконувати завдання з планування, узгодження і декомпозиції планів підприємства, фінансового моніторингу, аналітичних процедур, провадження коригуючих рішень. Необхідно настроїти онлайн аналіз та контроль
параметрів відповідно до KPI з деталізацією до любого рівня. Напрями оптимізації роботи  фінансової служби компанії Амер Олена висвітлила через кожен управлінський процес що здійснюють фіхівці її департаменту.

Дякуємо колегам дружніх університетів завідувачу кафедри фінансів НУХТ д.е.н., професору Шірінян Л.В. та к.е.н. доц. Дем’яненко І.В.; к.е.н., доценту кафедри менеджменту та державної служби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Грілицькій А.В. за організацію міжуніверситетського заходу.

Дякуємо ЗСУ за можливість фахової зустрічі здобувачів вищої освіти з практиком найвищого управлінського рівня!