З чого починається успішна кар'єра? Зі знань, умінь, наполегливості та вміння планувати свої кроки для досягнення цілей, і головне — з освіти. Якщо ви це розумієте, то запрошуємо вас на День відкритих дверей до нашого університету. Ми готові допомогти вам прийняти правильне рішення та обрати фах саме для вас.

І хоч двері нашого університету завжди відкриті для майбутніх вступників, але в «Зимовому університеті» ми зустрічаємося, щоб поговорити з абітурієнтами і батьками про особливості вступу в 2024 році, навчання, студентське життя, адже воно в нашому університеті неймовірно насичене і неповторне. Для вас буде можливість побачити університет зсередини, а також можливість ознайомитися з Факультет соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації.

  • Також на вас чекає зустріч із керівництвом університету, дирекцією факультету та представниками кафедр;
  • Працюватиме консультаційний центр із питань прийому на навчання. Все про НМТ 2024;
  • А ще ви зможете вирушити в віртуальну подорож до Лондона «One day in London» – з кафедрою іноземних мов;
  • Стати учасником презентації «Менеджер – лідер в житті» від кафедри менеджменту та публічного управління;
  • Заглибитися в майстер-класи «Психологія: шлях пізнання себе» – від кафедри психології, педагогіки та суспільних дисциплін; з кінезіопластики від кафедри технологій оздоровлення та фізкультурно-спортивної реабілітаці;
  • І ще одна родзинка від факультету — майстер-клас «Журналістика – це моє життя» від випускниці ДПУ Олександри Страдецької, журналістки інформаційної агенції «ITV» та кафедри соціальних технологій, словесності та культури;
  • Звісно не обійдеться без чаювання по-ірпінськи.

Тож до зустрічі о 10.00 в холі корпусу С

Реєстрація на участь триватиме з 9.30 до

З нетерпінням чекаємо на зустріч за адресою: корпус С, вул. Університетська, 31 м. Ірпінь Київська область.  

Зазначимо, що захід організовано у форматі профорієнтаційної платформи «Зимовий університет. Освітній простір майбутнього бакалавра».  Координатор — відділ профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: 044-363-27-29, +38 (068) 619-31-31, +38 (073) 619-31-31; e-mai: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

У разі повітряної тривоги буде можливість скористатися облаштованими укриттями університету.