Друзі, запрошуємо всіх охочих долучитися до благодійної ініціативи наших студентів-журналістів. Здобувачі розпочали збір коштів для допомоги хворим діткам.

Вони будуть переданій одному з лікувальних закладів для придбання необхідних ліків та устаткування.

Навіть у найважчі часи у кожного має бути надія і шанс на одужання. Ми сильні разом, разом ми можемо зробити багато добра!

Долучайтеся до збору — допоможіть маленьким українцям отримати необхідні ліки, медичну допомогу та реабілітацію

Реквізити рахунка

№UA933226690000026008302387103 (UAH)

Код отримувача — 35023964

Отримувач платежу — ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ НАЦІОНІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Банк — Головне управління по м. Києву та Київській області AT "Ощадбанк"

МФО банку — 322669

Пам’ятайте, кожна гривня важлива! Із маленьких внесків збираються великі суми, завдяки яким діти отримають таку необхідну допомогу.

Також допомогти можна поширенням цього допису серед друзів і знайомих.