Запрошуємо здобувачів вищої освіти Державного податкового університету відвідати гостьову лекцію на тему: «Огляд правової системи та юридичної освіти в Малайзії»

У ролі гостьового лектора виступить – Мухаммад Назрул бін Абд Рані, доктор, старший викладач юридичного факультету Університету Утара (Малайзія).

Під час лекції Мухаммад Назрул бін Абд Рані здійснить огляд правової системи та юридичної освіти в Малайзії, включаючи її історичний розвиток та джерела права. Ви дізнаєтесь про структуру юридичної освіти в Малайзії, специфіку навчального процесу. Отримаєте поради щодо того як стати студентом та кваліфікованим юристом в Малайзії.

Зустріч з гостьовим лектором відбудеться за ініціативи та сприяння кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового інституту права ДПУ.

Отримати більш детальну інформацію про лектора можна за посиланням.

Лекція відбудеться 31 жовтня 2024 р. о 14.45 год на онлайн-платформі Zoom за посиланням.

Приєднуйтесь, буде цікаво!