Запрошуємо здобувачів вищої освіти Державного податкового університету відвідати гостьову лекцію на тему: «Професія адвоката в Канаді: виклики та можливості у міжнародній правовій практиці»

У ролі гостьового лектора виступить – Барбара Хендріксон, адвокат, член Комітету з питань цінних паперів Асоціації адвокатів Онтаріо та засновниця компанії BAX Securities Law, що входить до десятки найкращих корпоративних бутик-фірм Канади за версією журналу Canadian Lawyers.

Під час лекції Барбара Хендріксон поділиться своїм досвідом роботи адвокатом у Канаді, розповість про особливості канадської правової системи, а також про те, як корпоративні юристи взаємодіють з міжнародними клієнтами та компаніями. Ви дізнаєтесь про специфіку адвокатської практики в різних юрисдикціях і отримаєте корисні поради щодо побудови кар’єри у міжнародному правовому полі.

Зустріч з гостьовим лектором відбудеться за ініціативи та сприяння кафедри теорії та історії держави і права Навчально-наукового інституту права ДПУ.

Отримати більш детальну інформацію про лектора можна за посиланням.

Лекція відбудеться 23 вересня 2024 р. о 14.45 год на онлайн-платформі Zoom за посиланням.

Приєднуйтесь, буде цікаво!