Шановні науковці! 10 жовтня 2023 р. об 11-00 відбудеться відкритий науково-практичний семінар УкрІНТЕІ

на тему "Офіс підтримки вченого: реалізація проєктів з популяризації науки". Спікер - А.В. Яцишин,  д-р пед.наук, УкрІНТЕІ

Співдоповідь: Ініціатива Офісу підтримки вченого "Українська наукова діаспора"

Спікери:  І.І. Лиман, д-р іст. наук, професор Бердянського ДПУ,  співзасновник цифрової платформи "Українська наукова діаспора"; Є.А. Поліщук, д-р екон. наук, професор КНЕУ імені Вадима Гетьмана, стипендіат Фулбрайта у Массачусетському технологічному інституті, співзасновник цифрової платформи "Українська наукова діаспора".

Запрошуємо співробітників УкрІНТЕІ, МОН України, науковців, представників ЗВО, галузевих інститутів, усіх бажаючих відвідати наші семінари! Семінар буде транслюватися в онлайн-режимі.

Вхід без попередньої реєстрації за посиланням.

Для тих, хто не може бути присутнім на семінарі, але зацікавлений у тематиці, запис та презентацію буде викладено в Архівних записах за посиланням.

Будемо вдячні за поширення інформації!

Шановні колеги! Нагадуємо, що з 24 жовтня по 28 листопада 2023 р.

ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» проводить курс вебінарів з підвищення кваліфікації на тему «Інновації як нові перспективи сталого розвитку економіки держави». Детальніше - за посиланням.

Реєстрація відкрита до 19.00 22 жовтня 2023 р. за посиланням.

Вартість повного курсу - 480 грн. (20 акад. год.), електронний сертифікат учасника включено.

Друзі! Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у мережі Фейсбук.