УВАГА! ВЕБІНАР!

Наукова бібліотека Державного податкового університету, пропонує долучитися до вебінару від компаній Choice, ProQuest, як частини Clarivate.

Тема: Підтримка та залучення студентів до постпандемічного світу на базі ШІ

12 червня 2024 (середа) о 18-00 (за Київським часом)

Мова: англійська

Захід покликаний поінформувати слухачів про те, як бібліотекари та викладачі можуть краще підтримувати студентів у сучасному академічному середовищі в рамках процесів навчання і дослідження.

Планується обговорити наступні питання:

• онлайн-навчання та технічні навички (зрозумійте очікування студентів щодо онлайн-навчання, від постійно зростаючого використання пристроїв до дивовижних проблем, з якими вони стикаються у сфері технічної та інформаційної грамотності);
  • чинники, що впливають на досвід студентів (труднощі, з якими стикаються сучасні студенти, фінансові обмеження, проблеми з психічним здоров’ям) та їхню успішність;
  • ставлення та поведінка студентів (трансакційні стосунки, які студенти привносять у вищу освіту, проблеми залученості, упевненості тощо).

Реєстрація.