Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

На міжнародній освітній платформі Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на онлайн-лекцію наукової співробітниці та керівниці дослідницької групи в Інституті системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, PhD у галузі комп'ютерної нейронауки Soledad Gonzalo Cogno – «Clustering And Dimensionality Reduction In Neuroscience».

Дата та час: 26 березня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

Це остання, четверта, лекція в циклі лекцій з аналізу нейронних даних. У цій лекції спікерка розкаже про кластеризацію та зменшення розмірності, а також наведе приклади застосування цих процесів в нейронауці.

Лінк на реєстрацію.

Про лектора:

Soledad Gonzalo Cogno — керівниця дослідницької групи в Інституті системної нейронауки ім. Кавлі Норвезького університету науки і технологій, де вона очолює лабораторію нейронної динаміки та обробки даних. Отримала ступінь бакалавра з фізики в Інституті Бальсейро (Аргентина) і там же захистила докторську дисертацію з обчислювальної нейронауки. Пізніше вона працювала та навчалася в лабораторії Мей-Брітт Мозер та Едварда Мозера, лауреатів Нобелівської премії з фізіології та медицини 2014 року.

Досліджує, як активність окремих нейронів координується на рівні нейронної мережі, і як ця координація впливає на пізнання та поведінку людини. Для реалізації своєї наукової мети вона поєднує свій досвід у галузі комп'ютерної нейробіології з найсучаснішими методами фіксації великих популяцій нейронів.

Телеграм канал та FB сторінка Ukraine Global Faculty. Приєднуйтесь!