Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн-лекцію професора екології та еволюції, радника декана факультету математики та природничих наук Університету Осло (Норвегія) Nils Chr. Stenseth – «How to Write Good Research Proposals».

Дата та час: 08 лютого о 18:00.

Короткий опис до лекції:

Під час лекції учасники отримають цінні рекомендації та практичні поради щодо написання переконливих заявок та пропозицій для проведення наукових досліджень. Незалежно від того, чи ви початківець, чи досвідчений дослідник, ця лекція дозволить вам зрозуміти тонкощі структурування та написання пропозиції, яка приверне увагу та забезпечить отримання фінансування.

Лінк на реєстрацію.

Nils Chr. Stenseth - основні факти про його професійне життя:

Нільс Стенсет - біолог-еволюціоніст. Майже вся його діяльність присвячена популяційній екології, яка охоплює широкий спектр екологічних систем і напрямків, починаючи від наземних (коливання чисельності популяцій дрібних гризунів, включаючи лемінгів, зайців і рисей), морських (наприклад, тріску) і прісноводних (наприклад, щуку) і закінчуючи системами зоонозних захворювань (зокрема, чуми), екологічним мисленням в контексті еволюційної біології. Стенсет став засновником Центру екологічного та еволюційного синтезу (CEES), який він очолював до 2018 року, та Центру досліджень пандемій та єдиної системи охорони здоров'я, де він обіймає посаду заступника голови центру. Сьогодні професор Стенсет є керівником проєкту ERC Synergy "Відтворення екологічних, біологічних і соціальних чинників спалахів чуми в Євразії між 1300 і 1900 роками н.е.", в рамках якого він поєднав популяційну та молекулярну біологію, кліматологію та історію.

Професор Стенсет викладає в Університеті Осло і обіймає посаду голови комітету з питань розвитку Центру пандемій в Університеті Осло (Норвегія). Крім того, виконує обов'язки наукового посла Альянсу міжнародних наукових організацій-ANSO.

Виняткові заслуги професора Стенсета були відзначені численними престижними нагородами. У 2023 році він був нагороджений Головною медаллю Принца Монако Альбера І та медаллю Гуннеруса від Королівського норвезького товариства науки та літератури. Також його міжнародна наукова діяльність була відзначена премією ECI в галузі морських наук, премією Міжнародного інституту екології (Фонд Отто Кінне, Німеччина), Китайською національною премією за міжнародне науково-технічне співробітництво, премією Бонневі за видатні роботи в галузі біології та багатьма іншими.

Професор Стенсет є почесним членом Американського товариства мамологів (2023), членом Європейської організації молекулярної біології (EMBO) та почесним членом Американської академії мистецтв і наук (2023).

Протягом своєї кар'єри опублікував понад 850 наукових робіт і статей. За даними Google Scholar, на його публікації припадає понад 66 тис. посилань, а його роботи були процитовані понад 23 тис. разів. h-індекс Стенсета становить 130.

Телеграм канал та FB сторінка Ukraine Global Faculty. Приєднуйтесь!