Запрошуємо викладачів, аспірантів та здобувачів вищої освіти ДПУ!

4 жовтня 2023 року об 13:30 – 14:50 відбудеться гостьова лекція керуючого директора Центру трансфертного ціноутворення, Інститут австрійського та міжнародного права, Раффаеле Петруцці на тему: «Міжнародне оподаткування».

Посилання на гостьову лекцію.

Для довідки:

Раффаеле Петруцці є керуючим директором Центру трансфертного ціноутворення WU в Інституті австрійського та міжнародного податкового права WU та міжнародним податковим радником, що спеціалізується на міжнародному корпоративному оподаткуванні та трансфертному ціноутворенні в L&P Global (Відень) і Ludovici Piccone & Partners (Мілан).

У березні 2015 року успішно закінчив докторську програму з оподаткування міжнародного бізнесу (DIBT) та у 2016 році захистив дисертацію. У дисертації проаналізовано аспекти трансфертного ціноутворення внутрішньогрупових фінансових операцій.

Має ступінь магістра ділового адміністрування та права (спеціальність: корпоративне оподаткування) в Університеті Бокконі (Італія) та ступінь магістра права (LL.M.) з міжнародного податкового права в WU.