21 березня щорічно відзначається Всесвітній день поезії, який встановлено 1999 року ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року.

Цьогоріч Українським інститутом книги вперше в Україні ініційовано проведення Національного тижня читання поезії, який триватиме з16 по 24 березня 2024 року та має на меті привернути увагу до ролі поетичного слова під час великої війни. Темою Національного тижня читання поезії 2024 є «Дім», а гаслом – рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової: «Ріки незмінно течуть додому».

Наукова бібліотека Державного податкового університету до Всесвітнього дня поезії (21 березня) підготувала книжкову виставку «Поезія – це скарб усіх віків, це діамант величиною в слово…», яка експонується на абонементі навчальної літератури (кім. 372, корпус С). Також запрошуємо всіх, хто любить поезію долучитися до поетичних читань «Поезія вільних людей», які відбудуться 21 березня 2024 року о 13:00, кім. 511, корпус С.