Нагадуємо, що наразі триває VІ Всеукраїнський мистецький конкурс «Податкова абетка» для дошкільної (садочки) та початкової ланки (1-4 класи), «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» для ЗЗСО базової (5-9 класи) і старшої ланок (10-11 класи), ЗФПО (студентів коледжів), в рамках Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього».

Реєстрація: 04 березня — 07 травня 2024 року.

Етапи проведення:

Перший (Номінація «Твори образотворчого мистецтва»): 11 березня — 7 травня 2024 року;

Другий (Номінація «Літературні твори»):

09 квітня — 7 травня 2024 року;

Фінал — 17 травня на базі Державного податкового університету.

Для переможців передбачені відзнаки.

Всеукраїнський конкурс «Податківець майбутнього» спрямований на зміну ментальності суспільства, формування свідомого ставлення до сплати податків, поглиблення знань податкової сфери, формування навичок дослідницької роботи, стимулювання саморозвитку та підтримка активної молоді. Конкурс відбувається за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», Державна податкова служба України.

Нагадаємо, що конкурс «Податківець майбутнього» проходить в ДПУ щорічно і сприяє формуванню податкової культури у молоді та усвідомленому світогляду майбутніх творців своєї країни.

Заявка на участь.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за наступними номерами телефонів:

+38 (068) 619 31 31

+38 (073) 619 31 31