Запрошуємо усіх відвідати захід, що 9 липня буде проходити на базі Державного податкового університету - комедійну виставу "Зубата втрата". Цей унікальний спектакль призначений для дітей від 4-х років.

Як відомо, діти часто бояться відвідувати стоматолога через біль, а дорослі - через вартість послуг. Але у цій виставі немає чого боятися! «Зубата втрата» - це чарівна фантазія, де все можливо, від гігантського бургера, що оживає, до старенького зуба, який відбиває чечітку. Ми впевнені, що після перегляду цієї вистави, стоматологічна ситуація наших глядачів значно поліпшиться. Запрошуємо вас разом з вашими малюками на цю незабутню пригоду!

У центрі уваги вистави – дівчинка Ліза, яка втратила свої молочні зубки. Уві сні вона потрапляє до чарівної країни молочних зубів, де рятує зуби від карієсу та шкідливої їжі. А що думаєте, що їй допомагає? Зустріч з справжньою Зубною феєю, яка знає всі секрети здорових зубів. Ліза відправляється у захоплюючу подорож, де кожен момент наповнений сміхом та пригодами.

Не пропустіть шанс зануритися в світ фантазії та спільно з нами відкрити таємниці здорових зубів.

Подаруйте своїм дітям незабутній та веселий вечір!

Бронювання квитків.

Дата: 9 липня

Час: 14:00

Місце: Державний податковий університет

До зустрічі на комедійній виставі "Зубата втрата"!