Шановні здобувачі освіти ДПУ! Не пропустіть шанс дізнатися більше про усі переваги, перспективи, потужності університету, отримати корисні поради від старших колег і знайти своє місце в активному університетському житті.

Запрошуємо вас на потужний захід — «Університет можливостей», який відбудеться 12 вересня о 15:00 в холі корпусу С. Ця платформа стане чудовою нагодою для вашого знайомства з університетом та його можливостями!

На вас чекає:

• Презентації активностей від підрозділів ДПУ.
  • Можливість дізнатися про проєкти університету, а також участь у волонтерстві, соціальному та культурному житті.
  • Докладна інформація про гуртки та активності ДПУ.
  • Презентації напрямів роботи підрозділів університету в різних сферах та спілкування з їхніми представниками.
  • Знайомство з діяльністю та представниками студентського самоврядування.
  • Виступи творчих колективів КМЦ «Сузір’я».

Буде багато важливої інформації! Дивіться, слухайте, занотовуйте найцікавіше для себе та приєднуйтеся до активного життя університету.

До зустрічі, дорогі студенти!

Довідка:

ДПУ — унікальний заклад вищої освіти. Тут — безліч можливостей для професійного та особистісного становлення. Тут студенти отримують не лише якісні знання, а й необхідні перспективи для всебічного розвитку. ДПУ — це про можливості.