11-12 травня у Державному податковому університеті буде проходити Національний форум органів студентських самоврядувань. Метою форуму є обговорення актуальних питань щодо розвитку студентського самоврядування, виявлення проблем його органів управління та формування шляхів їх вирішення, а також обміну досвідом та пошуку нових партнерів для подальшої співпраці.

До участі у форумі запрошуються студенти, представники органів студентського самоврядування та всі зацікавлені особи.

Щоб взяти участь, необхідно заповнити заявку за лінком.

Формат участі - змішаний. У разі офлайн участі організатори форуму допоможуть з поселенням. Витрати на проїзд можна відшкодувати у разі відрядження від студентського самоврядування.

Не зволікайте з реєстрацією - кількість місць для офлайн участі обмежена! Дедлайн подачі заявки - 9 травня.

Всі деталі - в інформаційному листі.

Організатори - Українська асоціація студентів - UAS та Студентський парламент ДПУ.

Чекаємо всіх на форумі!