Шановні публічні службовці!

«Основні засади організації та забезпечення внутрішнього контролю»

Обсяг 1,0 кредит ЄКТС

Дата проведення 14-17 травня 2024

Умови участі: безкоштовно

Реєстрація за посиланням.

Програма реалізується у співпраці із Департаментом гармонізації державного внутрішнього фінансового контролю Міністерства фінансів України.

За консультаційною допомогою та більш детальною інформацією щодо умов участі підвищення кваліфікації або реєстрації звертайтесь до відділу програм підвищення кваліфікації Інституту підвищення кваліфікації та післядипломної освіти ДПУ:

+38(098) 573 54 32 (viber, telegram)

Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова 86-а, кабінет 13, 19, корпус L

Шановні публічні службовці!

«Психологія управління»

Обсяг 1,0 кредит ЄКТС

Дата проведення 14-16 травня 2024

Реєстрація за посиланням.

+38(098) 573 54 32 (viber, telegram)

Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова 86-а, кабінет 13, 19, корпус L