Оприлюднено списки та мотиваційні листи кандидатів до студентського парламенту, а також на посаду уповноваженого з прав здобувачів вищої освіти ДПУ – так званого омбудсмена
У Державному податковому університеті триває виборча кампанія до студентського парламенту. До якого увійдуть двоє представників від кожного Навчально-наукового інституту/факультету з найбільшою кількістю голосів. У той же час проходять вибори на посаду уповноваженого з прав здобувачів вищої освіти ДПУ – так званого омбудсмена. Кандидатом на цю посаду може бути здобувач вищої освіти за спеціальностями 081 «Право», або 293 «Міжнародне право» за першим (бакалаврським) рівнем не менше як другого року навчання; за другим (магістерським) рівнем; за третім (науковим) рівнем.
Ознайомитися з мотиваційними листами можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1ngUIUcqxNS_lnCDhJGpQKVLb23AhiHgz?usp=sharing
Відмітимо, що уже завтра, 30 вересня, об 11:40 відбудеться конференція, де буде обрано лідерів студентського парламенту.
Бажаємо успіхів та натхнення кожному кандидату!