Партнер Державного податкового університету запрошує здобувачів випускових курсів та випускників взяти участь у спеціальній програмі стажування в Дослідницькій службі Верховної Ради України в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Тривалість стажування: травень-жовтень 2024 року.

Формат: стажування відбуватиметься у гібридному форматі (години залучення будуть окремо обговорюватись з керівниками стажування).

За результатами конкурсу буде відібрано до 10 учасників програми стажування. Відібраним учасникам гарантується щомісячна стипендія у розмірі мінімальної заробітної плати.

Вимоги до кандидатів:

• можливість проходити стажування протягом 6 місяців та бути долученим до роботи підрозділу;
  • володіння англійською мовою (не нижче рівня В2);
  • відмінне знання офісних програм та digital-інструментів (Google Docs, MS Excel, таск-менеджери, Zoom тощо);
  • увага до деталей;
  • відмінні комунікативні навички.

Під час стажування стажисти зможуть:

• познайомитись з організацією роботи Дослідницької служби;
  • долучитись до роботи в одному або декількох структурних підрозділах Дослідницької служби, бути присутніми на нарадах структурного підрозділу, виконувати інші доручення керівників підрозділів відповідно до плану стажування;
  • спільно з експертами Дослідницької служби працювати над інформаційними довідками, аналітичними записками та іншими документами Дослідницької служби Верховної Ради України, та/або будуть здійснювати підтримку роботи тренінгового центру Дослідницької Служби.

Порядок проходження стажування буде визначено індивідуальним планом стажування учасника. За особою, яка проходить стажування, на час стажування буде закріплено керівника стажування з числа відповідальних осіб або керівників структурних підрозділів Дослідницької служби Верховної Ради України.

Аби взяти участь у відборі на стажування, необхідно до 20 квітня виконати тестове завдання та надіслати заявку на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з обов'язковим зазначенням теми листа: «Заявка на конкурс_Стажування в ДС ВРУ».

Учасники, які успішно пройдуть стажування, отримають сертифікати, рекомендаційні листи та можливість працевлаштування.

Більш детальна інформація:

відділ профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку

068 619 3131, 073 619 31 31, 044 363 27 29

каб .Р106, вул. Університетська, 31, місто-герой Ірпінь, Київська область