Обов’язковою умовою складання ЄВІ та ЄФВВ для вступу в магістратуру, складання ЄВІ для вступу до аспірантури є реєстрація вступника. Приймальна комісія Державного податкового університету наділена даним повноваженням.

Період реєстрації осіб, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання триватиме від 07 травня до 29 травня 2024 року.

Форми реєстрації:

• дистанційна
  • особиста

Звертаємо увагу на те, що у 2024 році вступники до магістратури зможуть використовувати результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ) 2023 та 2024 років та результати єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) тільки 2024 року.

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Єдиний вступний іспит до магістратури, аспірантури ОБОВ'ЯЗКОВИЙ для всіх спеціальностей.

Визначення предметних тестів фахового вступного випробування (ЄФВВ) з спеціальностей та Алгоритм подання документів особами, які бажають взяти участь у єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) та/або єдиному вступному іспиті (ЄВІ) розміщено на сайті Університету за лінком.

Зареєструватися можна не більше ніж на два предметних тестування. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури».

Консультацію щодо реєстрації на ЄВІ/ ЄФВВ можна отримати звернувшись до відповідальних за організацію реєстрації та проведення процедури реєстрації:

Консультаційний центр

044-363-27-29