УВАГА! ВЕБІНАР!

Наукова бібліотека Державного податкового університету, пропонує науковцям та всім зацікавленим долучитися до вебінару від компанії Clarivate.

Тема: Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate

27 червня 2024 (четвер) 10:15–11:15

Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проекту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду.

На вебінарі заплановано:

• розібрати ресурси Clarivate, що допоможуть з завданнями, описаними вище;
  • проаналізувати інформацію про гранти, зазначену в публікаціях, проіндексованих у Web of Science Core Collection;
  • попрацювати з новою базою Grant Index на платформі Web of Science;
  • розглянути функції бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

Відвідайте даний вебінар, щоб дізнатися більше про те, як з ресурсами Clarivate знаходити актуальну інформацію про гранти для вашої наукової діяльності!