УВАГА! ВЕБІНАР!

Наукова бібліотека Державного податкового університету, пропонує науковцям долучитися до вебінару від компанії Clarivate.

Тема: Рішення Clarivate для розробки вашої рейтингової стратегії

18 квітня 2024 (четвер)

Рейтинги університетів – це популярний спосіб зрозуміти, яке місце займає той чи інший університет у ширшому академічному середовищі. Рейтинг є критично важливим чинником для студентів при виборі вищої освіти, і уряди, роботодавці та фінансові агентства більш прихильно ставляться до університетів з високим рейтингом.

Підвищення досконалості досліджень може допомогти університетам підвищити свій рейтинговий потенціал.

Відвідайте цей вебінар, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки стратегії рейтингу вашого університету.

Реєстрація 10:15–11:15