До уваги амбітних студентів Державного податкового університету! Трансформуйте своє майбутнє з ПриватБанком!

Запрошуємо приєднатися до нашої програми оплачуваної інтернатури, де кожен день обіцяє нові можливості та досягнення.

Це ваш шанс не тільки здобути цінний досвід, але й стати частиною команди, що формує майбутнє фінансової індустрії.

На вас чекають такі напрямки: аудит; ІТ; керування ризиками; середній та малий бізнес.

Чому варто приєднатися до нас? Ми пропонуємо:

• участь у ключових проєктах;
  • навчання від лідерів галузі;
  • гнучкий графік та тривалість стажування;
  • можливість приєднатися до нашої команди на постійній основі після успішного проходження інтернатури.

Що ми очікуємо від вас:

• Мотивацію розвиватися у фінансовій сфері;
  • Відмінні академічні показники;
  • Креативне мислення та командну роботу;
  • Володіння англійською мовою.

Як подати заявку?

До 4 травня 2024 року надішліть своє резюме та мотиваційний лист на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

У мотиваційному листі зазначте, чому ви прагнете приєднатися до нашої програми, які напрямки з перерахованих вище вас цікавлять найбільше й чому.

Обов’язково зазначте, який графік вас влаштовує (3 місяці з 8-годинним робочим днем або 6 місяців – із 4-годинним). Чи готові ви працювати в офісі або в гібридному форматі (актуально для Києва та Дніпра), чи тільки в онлайн-форматі (зазначте всі варіанти, які ви розглядаєте).

Не пропустіть свій шанс розпочати кар’єру в банку-лідері!

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші заявки!