24 квітня у Державному податковому університеті відбудеться круглий стіл з Данилом Гетманцевим та представниками ДПС України.

Захід присвячено обговоренню актуальних питань оподаткування бізнесу, зокрема:

• Чи виникає у фізичної особи обов’язок сплачувати податки у країні ЄС, у якій вона перебуває більше 183 днів, якщо особа залишається податковим резидентом України?
  • Яким чином відбувається оподаткування коштів, зарахованих на рахунок ФОП – платника єдиного податку, відкритий за межами України?
  • Чи розповсюджується обмеження щодо граничного обсягу доходу фізичної особи-підприємця – платника єдиного податку третьої групи, одержаного протягом календарного року, на фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку третьої групи за пільговою ставкою 2%?
  • Чи є об'єктом оподаткування ПДВ операція з надання нерезидентом Підприємству обмеженого невиключного права (ліцензії) на використання програмного забезпечення?
  • Чи планується визнання ДПСУ Переліку територій для застосування "воєнних" пільг щодо податків на землю та нерухомість?

Серед запрошених спікерів:

• Данило Гетманцев – Народний депутат України,
  • Віталій Смердов – партнер Crowe Mikhailenko, керівник податкової практики,
  • Дмитро Серебрянський – в.о. ректора Державного податкового університету,
  • Представники ДПС України.

Круглий стіл відбудеться онлайн/офлайн на базі Державного податкового університету 24 квітня об 11:00.

Посилання на реєстрацію.
Онлайн-трансляція на платформі ZOOM.

За номером телефону +38 063 466 8242 можна дізнатися кількість вільних місць на зустріч офлайн.

Довідково:

Організатори заходу – Міжнародна мережа Crowe Mikhailenko спільно з Центром підтримки підприємців "І-СМАРТ"