Київська школа державного управління імені Сергія Ніжного (КШДУ), Державний податковий університет Міністерства фінансів України (ДПУ), Асоціація "Професійний Уряд" та Гарвардський клуб України організовують двомовний українсько-англійський телеміст на тему «Підхід України до моніторингу та оцінювання в рамках проблемно-орієнтованої ітеративної адаптації».

Підхід до вирішення складних проблем з готовністю до експериментів, ітерації рішень та їх адаптації на основі отриманих уроків є основою підходу «Проблемно-орієнтована ітеративна адаптація» (ПІА) та комплексною можливістю розбудови спроможної України перед обличчям трансформаційних змін та безпекових викликів.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ТЕЛЕМОСТУ

1. Чому ітеративна адаптація підходить Україні?
  2. Моніторинг і оцінка в умовах миру і в умовах війни
  3. Запобігання корупції в умовах миру і в умовах війни

Спікерами будуть виступати:

Реєстрація за посиланням.

Онлайн-трансляція заходу.

Дата: 5 червня 2024 року

Час проведення:

з 7:30 до 9:00 за східним часом США,

з 14:30 до 16:00 за київським часом.

Адреси проведення заходу:

вул. Добровольчих батальйонів, м. Київ.

Державний податковий університет (Київська область, м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, ауд. 102, корпус К)

Докладніше.

Зазначимо, що захід організовано спільно з платформою BetterEvaluation / Глобальною ініціативою з оцінки Світового банку.