Шановні студенти! Візьміть участь у гранті від компанії  Kanyon.

Тема: Молодіжне Лідерство та Розвиток Комунікаційних Навичок.

Для кого: учні та студенти України – покоління молодих українців, які будуватимуть монолітну державу.

Головна мета – допомогти молодим людям віднайти у собі потенціал до позитивного впливу на оточення. Майбутнє країни, розвиток різних сфер залежить від людей, які готові взяти відповідальність.

Найкраща робота отримає стипендію у розмірі: 20000 гривень!

"Навіть найменша справа може змінити світ, якщо до неї долучаються люди з відчуттям відповідальності та розумінням мети." Роберт Кеннеді

А тепер детально про умови:

Хто може взяти участь:

• Громадяни України;
  • Учні українських навчальних закладів на момент відправки заявки;
  • Студенти українських навчальних закладів на момент відправки заявки;
  • Будь-яка форма навчання

Яким чином можна взяти участь:

• Уважно прочитай усі правила та умови конкурсу, що вказані на цій сторінці;
  • Обери одну з запропонованих тем, що вказані нижче, або придумай свою. Важливо що тема була пов’язана з основною ідеєю гранту;
  • Досліди обране питання, щоб сформувати своє власне бачення цієї теми враховуючи сучасні виклики суспільства та країни в цілому;
  • Виклади свої думки в довільній формі;
  • Важливо, щоб стаття відповідала параметрам, що вказані нижче у розділі: вимоги до конкурсної роботи;
  • Надішли свою конкурсну роботу на пошту організаторів відповідно до правил надсилання конкурсної роботи;
  • Очікувати оголошення переможця на сторінці.

Конкурсні роботи приймаються до 30.09.2024

Переможця буде оголошено 16.10.2024

Вимоги до конкурсної роботи:

• Стаття повинна бути унікальна (перевіряємо через спеціальні сервіси);
  • Використання штучного інтелекту заборонено;
  • Стаття має відповідати темі, що зазначена на сторінці гранту
  • Кількість символів не менше 5000;
  • В роботі вказати використані джерела.

Рекомендуємо використовувати власний досвід для підтвердження та/або спростування думок викладених у Вашій конкурсній роботі.

Правила надсилання конкурсної роботи:

• Обовʼязково вказати тему листа: “Конкурсна робота”;
  • В листі вкажіть своє повне імʼя та навчальний заклад у називному відмінку;
  • Документ з конкурсною роботою, в форматі Microsoft Word, прикріпити до листа.

Запропоновані теми для написання конкурсної роботи:

• Важливість емоційного інтелекту для ефективного лідерства.
  • Роль молоді у впливі на суспільні зміни та формуванні лідерської активності серед молоді.
  • Виклики та можливості лідерства в мультикультурному оточенні.
  • Лідерство у вирішенні екологічних проблем та створенні сталого майбутнього.
  • Роль спорту та фізичної активності у формуванні лідерських якостей та командного духу.
  • Вплив соціальних мереж на формування лідерської ідентичності та масового руху.
  • Лідерство у волонтерських та громадських ініціативах: вплив та значення для суспільства.
  • Важливість саморефлексії та постійного самовдосконалення для успішного лідерства.
  • Способи розвитку комунікаційних навичок для підвищення впливу та авторитету.
  • Роль ефективного слухання у розбудові довіри та підтримці команди.
  • Стратегії конструктивного конфлікту та вирішення негативних ситуацій у команді.
  • Вплив менторства на розвиток лідерських якостей та професійне зростання.
  • Ключові аспекти будівництва успішного та ефективного командного духу.
  • Сучасні тренди у лідерстві: відкритість, емпатія та співпраця.
  • Використання технологій у підтримці та розвитку лідерських здібностей.
  • Перспективи молодіжного лідерства у розвитку суспільства та вирішенні соціальних проблем.

Більше інформації за посиланням.

Долучайтеся! Бажаємо успіхів кожному учаснику! Слава Україні!