Уже від 10 червня стартує новий командний проєкт для вступників, батьків, вчитителів, педагогів, а також всіх бажаючих, які мають намір познайомитись ближче з Державним податковим університетом у форматі  «ЛІТНІЙ УНІВЕРСИТЕТ. ТВОЯ ОСВІТА. ТВОЇ МОЖЛИВОСТІ»

Це марафон прямих ефірів, офлайн зустрічей у вигляді таких цікавих кейсів як:

• ділові ігри
  • квести
  • майстер-класи
  • тренінги
  • нетворкінг
  • і не тільки...

Ми познайомимо вас зі світом професій!

Ви дізнаєтесь про особливості майбутнього фаху від самих роботодавців. Так ми разом з вами пройдемо зворотній шлях від успішного фахівця до сьогодення.

І, звичайно,   ви зможете ознайомитися з особливостями цьогорічної вступної кампанії, уточнити або ж отримати додаткову інформацію та дізнатися цікаві факти про наш заклад освіти.

На вас чекає команда:

• Профорієнтація Державний Податковий Університет
  • Факультет фінансів та цифрових технологій
  • Факультет податкової справи, обліку та аудиту
  • Факультет соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації
  • Навчально-науковий інститут економічної безпеки та митної справи
  • Навчально-науковий інститут права

Слідкуйте за анонсами та обирайте зручний час

Контакти:

Відділ профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку: корпус Р каб. 106, вул. Університетська,31, м. Ірпінь, Київська область;

• 068/ 073 619 31 31
  • 044 363 27 26