Запрошуємо здобувачів освіти Державного податкового університету прослухати курс лекцій з Європейського права, який стартує у жовтні.

У ролі гостьового лектора виступить видатна особистість в галузі права – професор Ларс Мікер, директора Інституту міжнародного податкового права (Institut für Internationales Steuerrecht/Institute for International Taxation e.V.), розташованого в місті Нордкірхен, Німеччина.

Якщо ви зацікавлені в європейському праві та бажаєте розширити свій академічний горизонт, то це прекрасна можливість для вас! Долучитися можуть усі охочі студенти Університету.

Робоча мова — англійська.

Більше деталей та інформацію про курс лекцій — у наступному анонсі. Тому не забудьте слідкувати за оновленнями. Щоб бути в курсі всіх подробиць.