Стартує VІІІ Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього» , який відбудеться в два етапи: з 02 по 19 квітня 2024 року (І етап) в онлайн-режимі з використанням навчально-дистанційної платформи Moodle, та 17 травня 2024 року (ІІ фінальний етап) на базі Державного податкового університету.

Реєстрація починається вже сьогодні, 4 березня 2024 року, і триватиме до 14 квітня 2024 року.

Для участі необхідно заповнити онлайн-заявку.

VI Всеукраїнський мистецький конкурс «Податкова абетка» для дошкільної та початкової ланки, «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» для ЗЗСО (базової, старшої ланок), ЗФПО (студентів коледжів). Етапи проведення (приймання конкурсних робіт):

Перший (Номінація «Твори образотворчого мистецтва»): 11березня -08 квітня 2024 року;

Другий (Номінація «Літературні твори»): 09 квітня – 07 травня 2024 року;

Фінал (урочиста Церемонія відзначення) – 17 травня на базі Державного податкового університету.

Реєстрація (для підтвердження участі): 04 березня – 08 квітня 2024 року. Заявка на участь

Всеукраїнський конкурс "Податківець майбутнього" спрямований на зміну ментальності суспільства, формування свідомого ставлення до сплати податків, поглиблення знань податкової сфери, формування навичок дослідницької роботи, стимулювання саморозвитку та підтримка активної молоді.

Детальну інформацію про умови участі, умови проведення та етапи конкурсу можна переглянути за посиланням

Для переможців передбачені відзнаки.

Нагадаємо, що конкурс «Податківець майбутнього» проходить в ДПУ щорічно і сприяє формуванню податкової культури у молоді та усвідомленому світогляду майбутніх творців своєї країни.

Зазначимо, що Конкурс відбувається за підтримки Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти", Державної податкової служби України.

Організаційний комітет: відділ профорієнтації, кар`єрного розвитку та доуніверситетської підготовки Державного податкового університету