Розпочинаємо традиційні зустрічі з майбутніми студентами цього начального року офіційно!

Дорогі вступники!

Запрошуємо вас, ваших батьків, друзів та всіх охочих на День відкритих дверей ДПУ.

Завітайте на «Відкриту платформу моя освіторія FRIENDLY DAY» і дізнайтеся більше про можливості, які пропонує ДПУ.

Це ваша нагода ознайомитися з факультетами і інститутами ДПУ, дізнатися про специфіку кожної спеціальності та їхні перспективи.

Під час заходу ви не лише отримаєте відповіді на питання щодо умов навчання, а й відчуєте атмосферу університетського життя. Наші студенти готові поділитися досвідом, розповісти про свій шлях у навчанні та надати цінні поради.

Графік зустрічей:

• 24 жовтня — Навчально-науковий інститут економічної безпеки та митної справи. Початок — 11:00.
  • 07 листопада — Факультет соціально гуманітарних технологій, спорту та реабілітації. Початок — 11:00.
  • 12 листопада — Факультет фінансів та цифрових технологій. Початок — 11:00.
  • 14 листопада — Факультет податкової справи, обліку та аудиту. Початок — 11:00.
  • 15 листопада — Навчально-науковий інститут права. Початок — 11:00.
  • Чекаємо вас з нетерпінням!

Спойлер: зустрічі обіцяють бути насиченими та цікавинками.

Координатор заходу — відділ профорієнтації, практики та кар'єрного розвитку:

068/073 619 31 31