Запрошуємо університетську спільноту на відкритий діалог із Сергієм Притулою — українським громадським діячем, волонтером та засновником Фонду Притули.

9 жовтня о 14:00 у вас буде унікальна нагода поспілкуватися та поставити запитання людині, яка активно займається волонтерською діяльністю, успішно реалізовує численні ініціативи задля підтримки наших військових та зміцнення фронту, а також допомогає цивільним на прифронтових територіях. Разом зі своєю командою роблять все можливе для наближення нашої Перемоги, надихаючи та об’єднуючи суспільство у складні часи.

Під час зустрічі ви зможете дізнатися більше про діяльність благодійного фонду з 2020 року, а також поставити особисті запитання Сергію Притулі про життя, виклики, цінності та цілі.

Гість університету обіцяє розповісти про волонтерський досвід та готовий відповісти на будь-які запитання. Будемо спілкуватися та ділитися думками.

Тому готуйте запитання та долучайтеся! Чекаємо на вас, адже зараз головне — не бути байдужими.

Місце проведення зустріч: м. Ірпінь, вулиця Університетська, 31, аудиторія 606, корпус D.