До уваги майбутніх бакалаврів!

19 липня розпочинається прийом заяв та документів на вступ. Прийом документів через електронний кабінет триватиме до 31 липня (18:00).

Зауважимо, що можна подати до 5 заяв на бюджет та до 10 на контракт, або ж 15 заяв на контракт. Уявляєте свої можливості! Тож пропонуємо не зволікати, а обирати спеціальності та діяти!

Формування рейтингових списків на бюджетну форму навчання здійснюється не пізніше 5 серпня. До 8 серпня вступники, які отримали можливість навчатися на бюджеті, мають підтвердити свій намір, виконавши вимоги до зарахування. Зарахування вступників на бюджет проводиться не пізніше 10 серпня.

Зарахування вступників на навчання на контракт — не пізніше ніж 30 серпня 2024 року.

Тримаємо кулачки та бажаємо успіху кожному з вас! А наші кваліфіковані фахівці, які знають все про вступ — члени Приймальної комісії — зроблять все можливе, аби вам було зручно й комфортно пройти шлях від вступника до здобувача вищої освіти Державного податкового університету.

Готові інформувати та підтримувати та чекаємо на ваші запитання за контактами:

Консультаційний центр з питань прийому на навчання:

• 044-363-27-29
  • +38 (068) 619-31-31,
  • +38 (073) 619-31-31,
  • каб. 106, корпусу Р, вул. Садова, 53, м. Ірпінь, Київська область

Приймальна комісія:

• 044-363-27-30
  • каб. 108, корпусу Р, вул. Садова, 53, м. Ірпінь, Київська область

Скористайтеся можливістю долучитися до дружньої родини Податкового університету! Чекаємо! Не упустіть свій шанс!