Державний податковий університет запрошує на День відкритих дверей Молодіжна платформа «PROFtime вступника», який відбудеться 19 квітня, 11:00!

Реєстрація на участь в НМТ 2024 завершилася. А це означає, що всі, хто бажає здобувати вищу освіту в цьому році, ввійшли у передвступний період - так би мовити вже на низькому старті. І саме час знайомитись ближче!

День відкритих дверей  в Державному податковому - це зустріч з командою університету, знайомство з освітнім простором, неформальне спілкування зі студентством, нетворкінг, тематичні активності (Борці for economic security (ННІЕБМС) Finance digital sport (ФФЦТ) Вершники оподаткування (ФПСОА) Модельоване судове засідання «Рух до правосуддя» (ННІП) Чемпіонtime (ФСГТСР), окрім того, отримання корисної інформацій про особливості вступу та переваги навчання в нашому виші, та ще приємні несподіванки.  Чекаємо майбутніх вступників!