Дорожня карта проведення Дня відкритих дверей 15 грудня 2023 року

Шановні вступники! Чашка чаю завжди приносить радість та затишок, а в компанії студентської молоді ДПУ вона стає ще більш привабливою!

Ми запрошуємо вас, ваших батьків, друзів та всіх охочих на захід «TEAм skills. Освітній простір майбутнього вступника», який відбудеться 15 грудня з 11:00 в Міжнародний день чаю. Це буде День відкритих дверей на нашій Молодіжній платформі.

Вас очікує насичена програма заходів, організованих профорієнтацією Державного податкового університету (ДПУ) та Студентським парламентом. Ви зможете прогулятися по кампусу університету, познайомитися з керівництвом та дізнатися про всі нюанси студентського життя з перших уст.

Родзинками програми будуть інтелектуально-розважальні блоки, організовані факультетами та навчально-науковими інститутами ДПУ. Ви зможете:

- Відвідати блок "FIN-I-Tea-шки" від факультету фінансів та цифрових технологій.
- Взяти участь у блокові "Пограбування на чайній фабриці. В епіцентрі судового засідання" від навчально-наукового інституту права.
- Приєднатися до блоку "Ферментація. Мозговий штурм" від навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи.
- Побувати на блоку "HotTaxMan" від факультету податкової справи, обліку та аудиту ДПУ.
- Відвідати блок "ТОР (Tea orange place) ДПУ" від факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту.

Щоб прийняти участь, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням.

Не втрачайте можливості приєднатися до команди, що творить майбутнє! Приходьте та станьте частиною великої родини Податкового університету!

Координатор заходу: відділ профорієнтації, практики та кар'єрного розвитку ДПУ.

Телефон для довідок: 068 619 31 31, 044 363 27 29

Для всіх питань щодо вступу, звертайтеся до Консультаційного центру з питань прийому на навчання та до Приймальної комісії за вказаними контактами.

Приймальна комісія:

044-363-27-30