Субота, 18 грудня 2021 року, на кафедрі міжнародних економічних відносин ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету стала більш насиченою, оскільки о 10:00 відбулася зустріч-бесіда з Нізельською Марією, студенткою магістратури та менеджер-логістом з організації міжнародних перевезень компанії «Trade Delivery»  на тему: "Від бакалавра до фахівця своєї справи" для студентів груп МЕБ-21-1 та МЕБ-20-1 (он-лайн). Марія поділилася зі студентами власним досвідом розвитку, дала поради у формуванні фахової траекторії та самомотивації. Також обговорили питання удосконалення навчального процесу та ОПП "Міжнародні економічні відносини".

Дякую нашій гості за таку можливість для наших студентів розширити кругозір та налаштуватися на правильний шлях!!!

Також всіх вітаю з прийдешнім Днем Святого Миколая!

Гарних вихідних!!!