Програма: Центр передових досліджень імені Роберта Шумана (RSC)

Мета: Центр передових досліджень імені Роберта Шумана (RSC) пропонує один рік Стипендій Жана Моне для науковців, щоб вони стали частиною жвавої та креативної академічної спільноти. Програма стипендій відкрита для пост-докторантів, науковців із стажем та бажаючих провести відпустку в RSC.

Можливі дії: Вчених-стипендіатів Жана Моне відбирають на підставі наукової пропозиції та їхнього резюме. Наукова пропозиція повинна гармонійно вписуватися у одну з основних наукових тем, програм та проектів Центру. Вчених-стипендіатів Жана Моне базують в RSC та пов'язують з одним з проектів та програм Центру. Очікується, щоб вони брали участь у академічному житті Центру та мали свій внесок у діяльність проекту або програми, з якою вони пов'язані. Вони можуть брати участь у заходах постдокторської програми Європейського університету та сприяти співпраці з докторантами, іншими постдокторами та академічним персоналом Європейського університету.

Можливі заявники: Стипендії відкриті для кандидатів, які отримали докторський ступінь більше 5 років до початку стипендії 1 вересня (для заявок на 2024-25 рік докторський ступінь повинен бути отриманий до 1 вересня 2019 року). Кандидати будь-якої національності мають право на отримання стипендій Жана Моне.

Бюджет: €10,000

Дедлайн: 25/10/2023

Детальна інформація - по посиланню.