Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Професор фізики конденсованих середовищ, дослідник у галузі складних систем Університету Барселони Albert Diaz-Guilera проведе онлайн лекцію на платформі Ukraine Global Faculty «Introduction to complex networks».

Дата та час: 11 травня о 19.00

«Вступ до складних мереж» призначений для того, щоб надати учасникам фундаментальне розуміння теорії та аналізу складних мереж. Ви дізнаєтеся про різні моделі мереж, такі як: мережі малого світу та безмасштабні мережі, а також про те, як аналізувати їх за допомогою теорії графів і статистичних методів. Лекція також охопить застосування комплексного мережевого аналізу в різних сферах, включаючи аналіз соціальних мереж, біологічні мережі та транспортні мережі. Ви навчитесь будувати та аналізувати складні мережі, інтерпретувати їхні властивості та застосовувати мережевий аналіз до проблем реального світу.

Запрошуємо взяти участь.

Реєструйтесь. 

Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції.

Albert Diaz-Guilera – основні факти про його професійне життя:

За освітою фізик-статистик, проте його напрямки досліджень розширювалися, щоб охопити аспекти в багатьох різних галузях: біологія, економіка, соціальні науки, інформатика та лінгвістика.

Є автором понад 100 статей у фізичних та міждисциплінарних журналах. Прочитав близько сотні доповідей на конференціях і в дослідницьких центрах. Є лідером групи міжнародних дослідників. Був науковим керівником у багатьох молодих дослідників, які зробили успішну кар’єру в наукових колах і промисловості. Зараз він є директором Інституту складних систем Університету Барселони та бере участь в організації та мобілізації зусиль у галузі складних систем у Каталонії.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty –  та FB сторінка. Тут новини і анонси. Приєднуйтесь!