Програма: Patagonia Inc

Мета:

Patagonia Inc. - це американська компанія з виробництва одягу, заснована в 1973 році, яка продає та презентує передусім стійкий до впливу навколишнього середовища одяг для активного відпочинку. Програма Грантів для Захисту Навколишнього Середовища від Patagonia виникла з обіцянки компанії використовувати 1% від свого загального обороту або 10% від прибутку, який буде більший, для вирішення питань навколишнього середовища. Patagonia підтримує організації, що мають амбітні цілі та безпосередньо втілюють їх, мають зобов'язання до довгострокових змін.

Діяльність:

Вони підтримують інноваційні проекти, які вирішують кореневі причини екологічної кризи та ставлять захист навколишнього середовища на перший план. Вони підтримують роботу, що ставить уражені спільноти на передній план екологічного руху та захищає їх, адже вони зазнають загрози через екологічну експлуатацію. Вони підтримують багатокомпонентні кампанії, що спрямовані на посилення захисту навколишнього середовища та примушують уряд дотримуватися власних законів.

Вони фінансують проекти в Європі (Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Велика Британія).

Можливі заявники:

Їхні фінансування акцентують на організаціях, які мають або можуть створити міцну підтримку.

Загальний Бюджет: 100 000 євро

Термін Подачі: Безстроково

Додаткова інформація та офіційні документи.