23 лютого 2022 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Міжнародні економічні відносини» та наeково-педагогічні працівники кафедри міжнародних економічних відносин ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податного університету мали можливість прослухати лекцію президента Всеукраїнської Асоціації Криптовалют та Блокчейн, випускника кафедри Артема Дуброва на тему «Криптовалюти та законодавче регулювання ринку криптовалют в системі міжнародних економічних відносин».

Протягом лекції було розкрито як теоретичну базу криптовалют, так і практичні особливості їх функціонування та ролі у світовій економіці. Висвітлено проблемні моменти законодавчого регулювання ринку криптовалют. Зазначено систему факторів розвитку та реалізації криптовалют на різних рівнях сучасної економічної системи. Визначено сучасні тенденції криптовалют та актуальні напрямки їх використання.

Дякуємо, шановному Артему Дуброву за змістовну та цікаву лекцію!