З вересня по листопад 2021 року науково-дослідницьким центром «Прогрес» при Комратському державному університеті був проведений ІІІ Міжнародний конкурс студентських науково-дослідницьких робіт з економіки, в якому брала участь студентка магістратури кафедри міжнародних економічних відносин ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету Нізельська Марія Анатоліївна зі своєю роботою на тему «Місце компанії «Tesla, Inc.» на ринках основних видів продукції: аспект впливу науково-технологічних факторів». Науковий керівник Белінська Яніна Василівна – д.е.н., професор, професор кафедри міжнародних економічних відносин. За результатами конкурсу, враховуючи актуальність теми, виклад і аргументованість поданого матеріалу Нізельську Марію Анатоліївну було нагороджено дипломом 2-го ступеня.

Щиро вітаємо Марію з перемогою та бажаємо подальших успіхів!