Унаслідок бойових дій, що точилися на території Ірпеня у березні цього року, Університет зазнав серйозних руйнувань. Повністю знищений адміністративний корпус, частково пошкоджено ще п’ять корпусів. Значних руйнувань зазнали чотири гуртожитки, в яких проживали студенти та співробітники, а також будинок готельного типу, спортивний комплекс, медичний центр, комплекс господарських будівель та котельня Університету.

Зважуючи на таку ситуацію, випускники різних поколінь зберуться, щоб об’єднати свої зусилля для допомоги альма-матер у відбудові та задля її подальшого розвитку.

Початок заходу о 12:00. Формат заходу – змішаний, участь можлива, як онлайн, так і офлайн за адресою: вул. Університетська, 31 (корпус D, кабінет 405).