sample.jpg

У роботі круглого столу взяли участь науковці-практики Інституту законодавства Верховної Ради України, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, Київського регіонального центру Національної академії правових наук, Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, Європейського гуманітарного університету, Державного податкового університету та співробітники Науково-дослідного інституту фінансової політики.

Метою проведення заходу стала популяризація знань про науково-експертні висновки, проведення наукової, науково-технічної експертизи, організацію та здійснення інших видів експертної діяльності для ефективного функціонування НДІ фінансової політики.

Разом ми сила!