9 грудня випала нагода колективу Наукової бібліотеки, студентам та аспірантам Державного податкового університету поспілкуватися у стінах Наукової бібліотеки з неординарною особистістю, автором і композитором, заслуженим артистом України, добровольцем 101-ї бригади 72-го батальйону ТРО, автором пісні «Балада про Ірпінь», волонтером Пилипцем Іваном Васильовичем.

Про мужність і героїзм бійців, про форпост Києва, незламних ірпінчан, безстрашних  українців, що виборюють свободу і незалежність на усіх напрямках супротиву рашистської навали, з перших вуст учасника бойових дій  дізнавалися  учасники  заходу «Ірпінь, Державний податковий, Наукова бібліотека – форпости незламності духу».

Кожен рядок пісні, біллю і в той же час гордістю стискував груди. Надзвичайно тепла, сповнена патріотизму зустріч додала кожному віри у Перемогу.

Усі зусилля колективу ДПУ спрямовані на наближення ПЕРЕМОГИ.

СЛАВА НАЦІЇ, НЕЗЛАМНОСТІ ЇЇ ДУХУ!!!

IMG fc8533ebbd36c63e3c47bcc8568ca3bb V