Викладачі кафедри фіскального адміністрування та адміністрація Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ провели студентську інтернет-конференцію «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА: ДОСЯГНЕННЯ, ІННОВАЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ».

Вступне слово промовили в.о. декана факультету податкової справи, обліку та аудиту, д.е.н., професор Владимир Краевский та в.о. завідувачка кафедри фіскального адміністрування, к.е.н., доцент Ольга Іванишина, які наголосили на тому, що наш багатостраждальний та незламний Державний Податковий Університетпрацює і проводить цікаві заходи, серед яких і наукові конференції.

Начальник управління методології та розяснення податкового законодавства Асоціації платників податків України к.н.держ.упр. Леся Кашпур привітала учасників та зазначила, що наука в ДПУ розвивається, проводяться заходи для студентів університету, щоб спрямувати іх до розвитку наукового потенціалу та для отримання перших наукових здобутків.

Заступник начальника відділу перевірок у сфері побутових послуг управління податкового аудиту у сфері торгівлі та послуг Головного управління ДПС України у м.Києві Віталій Кудрявий відзначив важливість проведення таких наукових заходів для майбутніх податківців України та побажав всім успіхів.

Під керівництвом професорсько-викладацького колективу кафедри фіскального адміністрування, студентами було подано майже 60 тез доповідей. Студенти пропонували власне бачення вирішення актуальних проблем оподаткування в умовах воєнного стану.

Жваві дискусії, цікаві думки та отримання нового досвіду виступів і диспутів – все це дає можливість констатувати, що конференція пройшла на високому науковому рівні. Через велику активність молодих науковців, організаторам прийшлось робити важкий вибір переможців. В результаті обговорення цікавих доповідей та презентацій, найактивніші студенти університету отримали призові місця і грамоти. Найбільш активно проявили себе студенти під науковим керівництвом в.о.зав. кафедри фіскального адміністрування Ольги Іванишиноі, к.е.н., доцента Тетяни Тучак, к.е.н., ст. викл. Ольги Герасименко, д.е.н, професора Володимира Андрущенка, д.е.н, професора Ярослава Ізмайлова, к.е.н., доцента Тетяни Калити, к.е.н., доцента Юлії Панури, к.е.н., доцента Ірини Прокопенко! Отже, кафедра фіскального адміністрування працює з молоддю, наставляючи і спрямовуючи її до наукових пошуків та саморозвитку навіть в такий важкий час для України!