20.10.2022 року Кафедра фіскального адміністрування Державного Податкового Університету Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ провела зустріч магістрів ДПУ 2022 року набору освітньо-професійної програми підготовки магістрів «Фіскальне адміністрування» (галузь знань 07 «Управління та адміністрування», Спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування») за дуальною формою навчання із студентами-дуальщиками 2021 року набору, що працюють в Головному управлінні Державної податкової служби у м. Києві.

Мета заходу – детальне ознайомлення студентів дуальщиків 2022 року набору університету з перевагами дуальної форми навчання та особливостями працевлаштування і роботи в ГУ ДПС м. Києва.

В.о. завідувача кафедри фіскального адміністрування Ольга Іванишина виступила в ролі модератора, зробивши дуже цікавий формат та дружню атмосферу заходу. Дуальщики 2021 року набору з ГУ ДПС м. Києва детально розповіли про етапи подачі документів для працевлаштування, особливу увагу було приділено розповіді про основні напрямки роботи та соціальну адаптацію працівників у Головному управлінні ДПС у м. Києві.

Також, під час зустрічі, студенти отримали відповіді на актуальні запитання з приводу тестування для отримання сертифікату на рівень володіння українською мовою для держслужбовців, терміни подачі документів на конкурс та деталі співбесіди з конкурсною комісією.

Захід пройшов цікаво та інформативно. А магістри 2022 року набору дізналися в неофіційному та душевному спілкуванні про основні особливості дуальної форми освіти для побудови успішної кар’єри в майбутньому.

Дякуємо дуальщикам другого курсу магістратури ДПУ за продуктивне спілкування та переданий досвід молодшому поколінню дуальщиків!