Державний податковий університет вітає учасників та переможців VІ Всеукраїнського інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього».

Усі ви – наполегливі та талановиті! Майбутні Державники Патріоти України, які розуміють професійну цінність та податкову культуру. Ви – молоде покоління українців, які точно змінять світ!

Проведення Конкурсу – багаторічна традиція Державного податкового університету. І певні, що кожного року організатори та учасники повною мірою досягають його мети – популяризації професії податківця, пришвидшення формування податкової культури покоління, що підростає та створення позитивного іміджу сумлінного платника податків.

Цього року Конкурс об’єднав 48 школярів та абітурієнтів з різних куточків України: Київської, Рівненської, Житомирської, Полтавської, Черкаської, Хмельницької областей, які показали свої інтелектуальні здібності та довели, що податкова обізнаність сучасної молоді – важлива складова майбутнього країни!

Сьогодні під час онлайн зустрічі вітали ПЕРЕМОЖЦІВ:

І місце – Мельник Іван, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17, 10 клас

ІІ місце – Яковчук Оксана, Бондарівський ліцей, 10 клас, Овруцький район, Житомирська область

ІІІ місце – Ютовець Ольга, Селецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Олега Ващишина, 11 клас, село Селець, Рівненська область, Дубровицький район

Та УЧАСНИКІВ фінального туру:

  • Капітонов Олександр
  • Колесник Вікторія
  • Конюхов Владислав
  • Крижанівська Олександра
  • Микитенко Вікторія
  • Савчук Тетяна
  • Шпак Яна
  • Лебеденкова Софія

Кожна зустріч з молоддю – безцінна, оскільки заряджає позитивною енергією та спонукає до нових звершень у роботі. Маємо надію та віримо, що проведення VІ Всеукраїнського інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього» стане підґрунтям для становлення покоління майбутніх свідомих платників податків!

Крокуйте разом з Державним податковим університетом та назавжди обирайте шлях успіху професіоналів.

ДЕРЖАВНИКИ ПАТРІОТИ УКРАЇНИ ГАРТУЮТЬСЯ ДЕРЖАВНИМ ПОДАТКОВИМ УНІВЕРСИТЕТОМ!

Нагадаємо, що організаторами VI Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього» є відділ доуніверситетської підготовки та кафедра фіскального адміністрування Факультету податкової справи, обліку та аудиту ДПУ.